Transport
dzieł sztuki

Transport dzieł sztuki - Ubezpieczenia - Przeprowadzki

26 lat doświadczenia na rynku lokalnym i globalnym

Firma ART LOGISTIC działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1994 roku i specjalizuje się w zagadnieniach związanych z transportem oraz magazynowaniem dzieł sztuki.

ART LOGISTIC jest wiodącym na rynku dostawcą usług z zakresu transportu dzieł sztuki. Misją firmy jest dostarczanie klientom najlepszych rozwiązań w dziedzinie transportu i magazynowania dzieł sztuki.

Rozumiejąc potrzeby klientów oraz specyfikę transportowanych obiektów ART LOGISTIC oferuje kompleksowe i dedykowane rozwiązania dla dzieł sztuki w transporcie drogowym, lotniczym i morskim.

Pakowanie

ART LOGISTIC dysponuje pełnym oprzyrządowaniem technicznym zapewniającym wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem dzieł sztuki do transportu.

Magazynowanie

ART LOGISTIC dysponuje przestrzenią magazynową przystosowaną do przechowywania obiektów wymagających szczególnego nadzoru.

Transport

ART LOGISTIC posiada flotę specjalistycznych samochodów w pełni przystosowanych do transportu dzieł sztuki.

Dzieła sztuki

ART LOGISTIC oferuje kompleksową obsługę transportu dzieł sztuki w tym m.in.: przygotowanie skrzyń obiektowych, pakowanie, transport w warunkach kontrolowanych, uzyskiwanie pozwoleń, obsługę celną.

  • Muzeum 1

    Muzeum 1
  • Muzeum 2

    Muzeum 2
  • Muzeum 3

    Muzeum 3

Trasa

z Łódź do Seoul

Wodiczko w Seulu

Jedna z realizacji

Wystawa retrospektywna Krzysztofa Wodiczki w National Museum of Modern and Contemporary Art Seul, Korea Południowa

Nie tylko dzieła sztuki

Polecamy nasze usługi dodatkowe: Przeprowadzki oraz Ubezpieczenia.